سئو با بکح لینک سازی در آلگوریتم جدید ممکن است؟

گوگل تحت عنوان یک موتور کاوش گر کاوش های ظریف وقتی که اشخاص به گوگل مراجعه می نمایند , در‌پی چیز تماما مشخصی می باشند . به عنوان مثال آن ها میخواهند بدانند که چه گونه بایستی یک عمل معلوم را انجام دهند و یا این که میخواهند در رابطه یک مسئله معلوم داده ها کسب نمایند و یا این که تفاوت فی مابین دو یا این که تعدادی چیزا را متوجه شوند .
اکثری از تجارت های کوچک همواره این مسائل گلایه می کننده که استدلال آنکه آن ها نمی توانند با تجارت های بزرگ در صنف کاری خودشان به رقابت بپردازند این است که نمی تواند مخارج گزاف سئو را متحمل شوند . ولی دیگر جای نگرانی نیست , ما در‌این مقاله قصد داریم منش عمل هایی را به شما بیاموزیم که شما بتوانید با به کار گیری از آنان با کمترین هزینه یک سئوی چیره تولید کند که بتواند تضمین کننده موفقیت شما گردد .

گوگل معمولا تحت عنوان ابزاری برای یافتن جواب سوال ها به کار گیری می شود و خودش تحت عنوان یک پلتفرم ویدئویی برای بازدید کلیپ ها مورد به کارگیری قرار نمی گیرد . منشاء پاسخگویی سرعت بالا هنگامی که یوزرها چیزی را در گوگل ویدیو کاوش می نمایند توقع دارا هستند پاسخی اخذ نمایند که به طور کامل مطابق با آنچه کاوش نموده اند باشد و این جواب بتواند به سرعت بالا ترین و بدون واسطه ترین شرایط نیاز آنها‌را بر آورده کند .

کیفیت نتیجه ها گوگل اهمیت بخش اعظمی به رضایت یوزرها از نتیجه ها مطرح شده در ورقه نتیجه ها کاوش ها می‌دهد چون این مسائل موجب می شود که همه یوزرها آنچه را که می‌خواهند در ورقه نتیجه ها بیابند و در مجال های بعدی مجددا به گوگل مراجعه نمایند . از این رو گوگل ویدیو های کیفیت بالا را به دیگر کلیپ ها ارجح می داند چه بسا درصورتی که سازندگان کلیپ های کم کیفیت خیس در گوگل ادوردز مبلغ بیشتری را برای تبلیغات به گوگل توصیه نمایند گشوده نیز گوگل ویدیو های کیفیت عالی را به کلیپ های کم کیفیت ترجیح می دهند . ولی این مسائل که گوگل دقیقا کدام کلیپ ها را کیفیت عالی فرض می نماید , هنوز به طور کامل مشخص و معلوم نیست چون گوگل در رابطه چگونگی همت الگوریتم هایش اطلاعاتی منتشر نمی کند از این رو هیچ کس دقیقا نمی داند که‌این الگوریتم ها دقیقا کیفیت را چه طور تشخی می دهند . صرفا چیزی که دراین باره به طور کامل معلوم است آن است که گوگل کیفیت را فدای اخذ هزینه بیشتر نمیکند .

از این رو ویدیو هایی که با هدف ها تبلیغاتی و یا این که سرگرمی تولید میشوند اقبال کمتری برای مرتبه بندی در گوگل کلیپ را دارا هستند , ولی این مسائل تماما بستگی به قضیه جستجوی استفاده کننده داراست و همینطور منابع مو جود , البته وقتی که منابع زیادی جان دار باشند گوگل کلیپ آن‌ها‌را برای نمایش داده شدن در کاغذ حاصل کاوش ها تعیین می نماید که به پرسرعت ترین وضعیت جواب استفاده کننده را در رابطه مسائل ای که مورد علاقه داراست بدهند .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *